Projekt Pro Bono 2018 szkolenia Ochrona Danych Osobowych dla dyrektorów jednostek oświatowych woj. Wielkopolskiego będzie realizowany od 31 października do 31 marca 2018r.

W ramach naszego projektu Pro Bono oferujemy JST na terenie powiatów woj. Wielkopolskiego bezpłatne szkolenie dla dyrektorów placówek oświatowych. Tematem szkolenia jest: OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH w jednostkach oświatowych -

Szkolenie nasze jest przygotowane dla dyrektorów placówek oświatowych a w konsekwencji administratorów danych osobowych (ADO). Szkolenie dotyczy  organizacji Ochrony Danych Osobowych w kontekście zmian jakie niesie za sobą  ROZPORZĄDZENIE PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Szkolenie jest w swojej treści przygotowane pod specyfikę jednostek oświatowych (zwłaszcza szkół wszystkich szczebli oraz przedszkoli).

Agenda jest następująca:

    RODO czym jest i od kiedy obowiązuje
    Główne zmiany w przepisach
    Przetwarzanie danych osobowych za zgodą
    Ogólne zasady wdrożenia nowego podejścia do Ochrony Danych Osobowych
  
 

a wszystko z perspektywy pracowników oświaty?

szkolenie przeprowadzamy gratis urząd zleceniodawca (gminy, miasta lub starostwo) nie poniesie żadnych kosztów. Wystarczy zaprosić nas na spotkanie z dyrektorami jakie na pewno urzędy organizują. Z uwagi na napięte kalendarze biznesowe prosimy uzgadniać termin z min. 4 tygodniowym wyprzedzeniem. Szkolenie nasze, trwa ok 2h 15m może się ono przedłużyć gdy dyrektorzy aktywnie zaczną uczestniczyć w szkoleniu i zadają dużo pytań ( do czego będziemy chcieli ich sprowokować) a szkolenie zamieni się w warsztaty.  Warto przewidzieć na taki scenariusz ok 30-45min. Jeśli to jest możliwe szkolenie można zaplanować jako ostatni punkt spotkania. Lista referencyjna przeprowadzonych już szkoleń na itsbl.pl.

 

Zainteresowanych tym szkoleniem proszę o kontakt email lub telefoniczny (601706566). Jeśli była by taka potrzeba (bardzo do tego namawiam) to na tym szkoleniu mogą pojawić się także dyrektorzy pozostałych jednostek organizacyjnych gminy miasta czy powiatu.

Audyt

Wyprzedź incydent  -  zleć nam audyt. Poprawimy bezpieczeństwo teleinformatyczne Twojej firmy oraz  danych znajdujących się w zasobach struktur IT za Twoją bramą internetową. 

Pamiętaj że ...

Najczęstsze przyczyny utraty danych:

  • Błąd człowieka
  • Awaria sprzętu
  • Awaria źródła zasilania
  • Uszkodzenia nośników
  • Błędy oprogramowania

O firmie

Zajmujemy się doradztwem informatycznym. Specjalizujemy się w ochronie danych osobowych i systemach zarządzania bezpieczeństwem informacji. Audytujemy i wdrażamy systemy zarządzania bezpieczeństwem informacji zgodnie z wymogami normy PN-ISO/IEC 27001

Adres

ul. Plażowa 25
62-070 Zborowo
Gmina Dopiewo

Telefon

+48 601706566

Wyślij wiadomość

Real Time Web Analytics